📦 Безплатна доставка замовлень від 1500 ₴
Бажане
Додайте товари до бажаного
0
Моє замовлення

Манґа Підземелля смакоти. Омнібус 1 (Томи 1–2)

Артикул: MAL115
450 грн
В наявності
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Опис

Видання містить томи 1–2 оригінальної манґи. 

 

На молодого пригодника Лайоса та його гурт у підземеллі напав дракон, через що вони втратили золото, провізію і навіть супутницю. Герої готові знову кинути виклик підземеллю й урятувати дівчину, проте в них зовсім не лишилося їжі: якщо й надалі мандруватимуть, то помруть із голоду! Раптом Лайосу спадає на думку блискуча ідея: «Нумо їсти монстрів!» Драгляки, василіски, міміки й навіть дракони… жодна істота не сховається від апетитів цих підземельних гурманів!

Характеристики
Оригінальна назва  Dungeon Meshi
Автор  Рьоко Куі
Кількість томів  14 (7)
Переклад  Олександра Борзова
Жанр  Фентезі
Обкладинка  Тверда + супер
Кількість сторінок  384
Формат  20х14,4 см
ISBN  978-617-8168-27-8
Доставка

«Новою поштою» по Україні — 80 грн

Замовлення понад 1 500 грн — безплатно

Більше інформації про доставку

Відгуки 147
Якісний друк, усе чудово. Манга 10/10
Відповісти
Неймовірна манга. Робила передзамовлення, бо сподобався опис і подруга дуже радила аніме, і це просто був знак долі.
На перший погляд легенький сюжет, але цим він не менш захопливий. З самого початку зловила вайби днд, який мені як раз почав бути цікавим, тому це чудове співпадіння.
Персонажі чудові і живі, але Марсіль - ікона. Вона моя королева і кожен фрейм з нею це мистецтво.
Для мене завжди дуже важлива мальовка і тут вона в яблучко. Страви намальовані так, що хочеться потягнутись в сторінки і з'їсти їх)
Ще дуже сподобалось, що манга в твердій обкладинці. Дуже вдало зроблений перепліт і читати комфортно!
Переклад теж дуже сподобався, не знайшла де до нього можна було прикопатись)
Прочитання манги залишає пвсля себе такі комфортні відчуття, тому дуже раджу до прочитання!
Відповісти
Дуже рада, що така класна манга виходить українською. І радію, що ви так стараєтесь над перекладом

Відповісти
У буремному світі, де довкола нас коїться багато всього, нема кращої змоги полинути у спокій, ніж почитати фентезі. І тут на сцену, хоч і не без допомоги одного восьмилапого видавництва, виходить "Підземелля смакоти".

Сюжет передає усе, за що люблять партійні РПГ та підіймає важливе питання: якщо потрібні припаси, аби рухатися далі в данджі, а їх усе менше — може час готувати монстрів?

І про саме видання: тверда обкладинка — це дар, одразу відчуваєш, що тримаєш фоліант мудрості підземель. Ще більш приємним є те, що на звороті обох обкладинок можна роздивитись ворогів [закреслено] основні інґредієнти страв кожного з томів. Ба більше: хто очікує, що з перших сторінок попаде в (!) підземелля? А тут саме так — перші та останні сторінки надруковані на папері з "підземельним" візерунком, від якого сильніше занурюєшся у лабіринти оповіді.

P.S. Вкрай рекомендовано взяти смаколиків, коли сідаєте до читання, бо інакше можете не пройти підземелля одразу!
Відповісти
Це точно не буде перебільшенням, якщо я скажу, що це ледве не одна з найкращих манг, що я коли-небудь читала. Сюжет захоплює, персонажі зацікавлюють, а ця їжа.. так і манить теж спробувати якусь монстряку на смак)
Тому така робота на українському ринку - це просто справжнє золото, за що дуже вдячна Мальопусам. Ну і вже, звісно, в очікуванні наступного тому!
Відповісти
Ще 5 коментарів
Новий відгук чи коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору