📦 Безплатна доставка замовлень від 1500 ₴
Бажане
Додайте товари до бажаного
0
Моє замовлення

Манґа Остання подорож дівчат. Том 1

Артикул: MAL058
240 грн
Немає в наявності
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис

Дівчата Чіто та Юурі — певно, останні вцілілі після війни, що перетворила людську цивілізацію на руїну. Не маючи більше власного дому, дівчата блукають містом на гусеничному мотоциклі «Кеттенкрад», постійно шукаючи ресурси задля виживання. Утім, попри безпросвітне майбутнє, дівчата однаково знаходять способи розважити себе впродовж цієї меланхолійної подорожі.

Події манґи «Остання подорож дівчат» розгортаються в безрадісному світі, де панує люта зима. Безтурботна Юурі та серйозна Чіто без надії шукають ознаки життя, проте їхній шлях цілком може виявитися останньою подорожжю людства.

Характеристики
Оригінальна назва  Shoujo Shuumatsu Ryokou
Автор  Цукумідзу
Кількість томів  6
Переклад  Анастасія Скотар
Жанр  Повсякденність, іяшікей
Обкладинка  М’яка + супер
Кількість сторінок  160
Формат  20х14,4 см
ISBN  978-617-7756-67-4
Серія  Остання подорож дівчат
Доставка

«Новою поштою» по Україні — 80 грн

Замовлення понад 1 500 грн — безплатно

Більше інформації про доставку

Відгуки 17
Це пригоди двох дівчат після третьої світової, коли загинуло усе людство. Вони подорожують мертвим містом у постійному пошуку харчів, палива тощо. І на фоні цього між ними розгортаються різні сценки. Мені сподобалося. Не напряжно, і не занадто "анімешно". Виглядає як щось більш серйозне, хоча звісно діалоги більше про гумор у складних ситуаціях.
Відповісти
Чудова манґа, меланхолійна і трохи повільна, все як я люблю. Класний і пророблений світ і мила мальовка. Дуже чекаю на 5 та 6 розділи бо вже глянув аніме і цікаво чим все закінчиться (чув що всі на фіналі дуже плачуть то теж хочеться)
Відповісти
Дуже мила манга, Особливо подобається супер-обкладинка, Мила історія про двух дівчат які катаються по світу Пост-Апокаліпсису на німецькому усюдиході.
Ні якої сильної драми, страху, або горрору. Лише подорож двух дівчаток
Відповісти
Це загальна оцінка такому формату.
Я очикував більшого, історію, а тут все дуже повільно, книг на 20.
То поїли, то поспали, то на сонечко подивилися...
А далі у наступній книзі.
Я так само почав з Демі-чан...а у другому тому ОДНА сторінка, яка була варта всієї книги, бо там історія, стиснуто, цікаво.
Ця магна така сама.
Виходить, що книга у кольорі по грі, яка коштує 1000грн, програє такому поданню.
Можливо треба купувати через книгу, постежу ще за виходом.
Відповісти
Нарешті буде у надрукованому вигляді, дякую!. Чекаю на останні томи!.
Відповісти
Ще 5 коментарів
Новий відгук чи коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору